WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H

POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE ZALICZKĄ

GOTOWE

od.Slodki Duet

Regulamin strony

Sz. P.

UWAGA:

1. Wysłanie formularza zamówienia przez klienta, nie jest jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji przez Pracownię Słodki Duet.

2. Możliwość realizacji zamówienia, zostanie potwierdzone w mailu przez Pracownię Słodki Duet w ciągu 24 godzin od wpłynięcia formularza zamówienia, na adres klienta podany w formularzu.

3. Zamówienie zostanie skierowane do realizacji po zaksięgowaniu zaliczki na koncie Pracowni Słodki Duet. Wysokość zaliczki będzie określona w mailu od Pracowni Słodki Duet i zależna od wielkości zamówienia.

* Dowóz realizowany jest przez firmę zewnętrzną

4. Patrycja Truszkowska nie prowadzi trwałego rejestru klientów. 

5. Patrycja Truszkowska nie prowadzi profilowania klientów.

6. Patrycja Truszkowska nie prowadzi marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług oraz nie wysyła swym klientom newslettera.

7. Patrycja Truszkowska nie przekazuje danych klientów żadnym innym osobom oraz podmiotom.

Wyjątek stanowi firma DPD Polska, z którą Patrycja Truszkowska ma zawartą umowę na wykonywanie usług transportowych swoich produktów. Na tę usługę klienci Patrycji Truszkowskiej dobrowolnie udzielają zgody na przekazanie ich danych osobowych: Imię i Nazwisko/Nazwa, adres/adres siedziby i telefon kontaktowy w celu wystawienia listu przewozowego oraz dostarczenia przesyłki.

8. Patrycja Truszkowska informuje potencjalnych klientów oraz klientów w momencie pierwszego kontaktu z pracownią o przetwarzaniu danych osobowych, ich celu, okresie i miejscach ich przechowywania a także o nie poradzeniu profilowania klientów oraz nie przekazywaniu ich danych podmiotom czy osobom trzecim.

WYDRUK JADALNY
IMIĘ I NAZWISKO LUB NAZWA FIRMY
TWÓJ E-MAIL
ADRES
NIP
NUMER TELEFONU
TERMIN ODBIORU / DOSTAWY
ILOŚĆ ARKUSZY A4
PRZEŚLIJ ZDJĘCIE DO WYDRUKU
DODATKOWY NAPIS / USŁUGA GRAFICZNA 15 ZŁ
RODZAJ WYDRUKU
SPOSÓB ODBIORU
ADRES WYSYŁKI
DODATKOWE UWAGI
AKCEPTUJESZ REGULAMIN STRONY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”, z siedzibą w Warszawie z siedzibą przy ul. Żurawiej 6/12 lok 766, 00-503 Warszawa, nr KRS: 0000442857 w związku ze zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa o nazwie Patrycja Truszkowska prowadzonej przez Patrycję Truszkowską w celach realizowania mojego zamówienia w szczególności w celu wystawienia i przesłania mi drogą elektoniczną potwierdzające sprzedaż zawierającej moje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!