Jowita Woszczyńska swoją pasję i miłość do cukiernictwa rozpoczęła w 2014 roku w Cukierni Sowa. Pracuje tutaj do dnia dzisiejszego pod czujnym okiem Pawła Małeckiego. Jest samoukiem i zajmuje się sugarcraftingiem od 4 lat, a z wykształcenia jest… filozofką!

 

W 2017 r zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski w Dekoracji Tortów Expo Sweet. Wygrana umożliwiła jej start w Mistrzostwach Swiata w Dekoracji tortów w Mediolanie, gdzie zdobyła brązowy medal. W lutym 2018 roku była członkiem jury w Mistrzostwach Europy w Dekoracji tortów Expo Sweet.

 

Zapisy na warsztaty z tworzenia figurek z Jowitą już wkrótce!

Oprawa florystyczna i cukiernicza uroczystości
 
 
Firma nasza powstała dzięki współpracy dwóch pracowni florystycznych i pracowni cukierniczej. Połączyła nas wspólna pasja tworzenia rzeczy wyjątkowych, naturalnych, pięknych. Zajmujemy się oprawą przyjęć, oferując dekoracje kwiatowe, naturalnie dekorowane torty i słodkie stoły. Chcielibyśmy sie podzielić naszą pasją z Państwem..
Renata Prończuk - Praca z kwiatami zawsze była moim marzeniem. Widać marzenia się spełniają...
W mojej pracowni możesz zamówić wianek, bukiet, wiązankę, flower box, stroik czy las w słoiku.
Chętnie pomogę w zaplanowaniu i dekoracji wyjątkowego wydarzenia w Twoim życiu, tak aby kwiaty podkreśliły ważność chwili.

Witamy w Ogrodzie Babette! Jesteśmy rustykalnym i urokliwym obiektem całkowicie zatopionym w zieleni i naturze - to idealne miejsce na wspólne świętowanie.

 

 

Wyczarujemy Wam magiczne przyjęcie z indywidualnym podejściem. Zapraszamy!