IMIĘ I NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
NUMER TELEFONU
TERMIN ODBIORU / DOSTAWY
RODZAJ OKAZJI
INNA OKAZJA
RODZAJ DEKORACJI
TWÓJ POMYSŁ NA DEKORACJĘ LUB TEMAT
ORIENTACYJNA WIELKOŚĆ DEKORACJI
PRZEŚLIJ ZDJĘCIE DEKORACJI, KTÓRA CI SIĘ PODOBA
NAPIS
ALERGIE
ALERGIA NA:
SPOSÓB ODBIORU
AKCEPTUJĘ REGULAMIN STRONY ORAZ UWAGI
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracownię Słodki Duet Magdalena Opala, z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 286D, NIP: 5213146003, moich danych osobowych w celu zrealizowania zamówienia, zawierających moje imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki oraz numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a, że zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, że w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmiany, usunięcia, jak również cofnięcia niniejszej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie, znajdującym się na stronie www.slodkiduet.pl/regulamin-strony.
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H

POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE ZALICZKĄ

GOTOWE

od.Slodki Duet

Sz., P.

Regulamin strony

WYPEŁNIJ FORMULARZ

UWAGI:

 

Proces zamówienia:

 1. Wysłanie formularza zamówienia przez klienta nie jest jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji przez Pracownię Słodki Duet Magdalena Opala (dalej: "Pracownia Słodki Duet").
 2. Możliwość realizacji zamówienia zostanie potwierdzona w mailu w ciągu 24 godzin od wpłynięcia formularza zamówienia, na adres klienta podany w formularzu.
 3. Zamówienie zostanie skierowane do realizacji po zaksięgowaniu zaliczki na koncie Pracowni Słodki Duet. Wysokość zaliczki będzie określona w mailu od Pracowni Słodki Duet i zależna od wielkości zamówienia.

 

Zakres przetwarzania danych osobowych:

 1. W związku z wykonywaniem usług, Pracownia Słodki Duet przetwarza dane osobowe klientów, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki (w przypadku wyboru takiej formy dostawy) oraz numer telefonu.
 2. Pracownia Słodki Duet nie przetwarza danych osobowych o charakterze wrażliwym.
 3. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi profilowania klientów.
 4. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi marketingu bezpośredniego własnych produktów ani usług oraz nie wysyła swoim klientom newslettera.
 5. Co do zasady Pracownia Słodki Duet nie przekazuje danych osobowych innym osobom oraz podmiotom. Wyjątki stanowią sytuacje, w których przekazanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji zamówienia (np. firma transportowa w przypadku wyboru dostawy do domu) lub do prowadzenia działalności gospodarczej przez Pracownię Słodki Duet (firma zewnętrzna wykonująca usługi księgowe na rzecz Pracowni Słodki Duet: Teresa Szablewska Biuro Finansowe).
  W powyższych przypadkach klienci Pracowni Słodki Duet dobrowolnie udzielają zgody na przekazanie ich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, numer telefonu) podmiotom trzecim.
 6. Klienci mogą w każdym czasie zażądać wglądu w swoje dane osobowe, ich zmiany lub usunięcia, a także cofnąć zgodę na ich przetwarzanie.

 

* Dowóz realizowany jest przez firmę zewnętrzną.