IMIĘ I NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
NUMER TELEFONU
TERMIN ODBIORU / DOSTAWY
KSZTAŁT TORTU
RODZAJ TORTU
ILOŚĆ PORCJI
RODZAJ OKAZJI
INNA OKAZJA
TWÓJ POMYSŁ NA DEKORACJĘ LUB TEMAT
PRZEŚLIJ ZDJĘCIE TORTU, KTÓRY CI SIĘ PODOBA
NAPIS NA TORCIE
ALERGIE
ALERGIA NA:
SPOSÓB ODBIORU
AKCEPTUJESZ REGULAMIN STRONY ORAZ UWAGI
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracownię Słodki Duet Magdalena Opala, z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 286D NIP: 5213146003 w celach realizowania mojego zamówienia w szczególności w celu wystawienia i przesłania mi drogą elektroniczną potwierdzające sprzedaż zawierającej moje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H

POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE ZALICZKĄ

GOTOWE

od.Slodki Duet

Sz., P.

Regulamin strony

WYPEŁNIJ FORMULARZ

UWAGA:

1. Wysłanie formularza zamówienia przez klienta, nie jest jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji przez Pracownię Słodki Duet.

2. Możliwość realizacji zamówienia, zostanie potwierdzone w mailu przez Pracownię Słodki Duet w ciągu 24 godzin od wpłynięcia formularza zamówienia, na adres klienta podany w formularzu.

3. Zamówienie zostanie skierowane do realizacji po zaksięgowaniu zaliczki na koncie Pracowni Słodki Duet. Wysokość zaliczki będzie określona w mailu od Pracowni Słodki Duet i zależna od wielkości zamówienia.

* Dowóz realizowany jest przez firmę zewnętrzną

4. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi trwałego rejestru klientów. Dane dotyczące

5. Pracownia Słodki Due nie prowadzi profilowania klientów.

6. Pracownia Słodki Due nie prowadzi marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług oraz nie wysyła swym klientom newslettera.

7. Pracownia Słodki Due nie przekazuje danych klientów żadnym innym osobom oraz podmiotom.

Wyjątek stanowi FIRMA TERESA SZABLEWSKA BIURO FINANSOWE, z którą Magdalena Opala ma zawartą umowę na wykonywanie usług księgowych swoich produktów i usług. Na tę usługę klienci Pracowni słodki Duet Magdalena Opala dobrowolnie udzielają zgody na przekazanie ich danych osobowych: Imię i Nazwisko/Nazwa, adres/adres siedziby w celu wystawienia Faktury lub Dowodu Wewnętrznego.

8. Magdalena Opala informuje potencjalnych klientów oraz klientów w momencie pierwszego kontaktu z pracownią o przetwarzaniu danych osobowych, ich celu, okresie i miejscach ich przechowywania a także o nie poradzeniu profilowania klientów oraz nie przekazywaniu ich danych podmiotom czy osobom trzecim.