IMIĘ I NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
NUMER TELEFONU
TERMIN ODBIORU / DOSTAWY
KSZTAŁT TORTU
INNY KSZTAŁT
RODZAJ TORTU
ILOŚĆ PORCJI
RODZAJ OKAZJI
INNA OKAZJA
TWÓJ POMYSŁ NA DEKORACJĘ LUB TEMAT
PRZEŚLIJ ZDJĘCIE TORTU, KTÓRY CI SIĘ PODOBA
NAPIS NA TORCIE
ALERGIE
ALERGIA NA:
SPOSÓB ODBIORU
AKCEPTUJĘ REGULAMIN STRONY ORAZ UWAGI WSKAZANE PONIŻEJ
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracownię Słodki Duet Magdalena Opala z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 286D, NIP: 5213146003, w celach związanych z realizacją niniejszego zamówienia. Mam świadomość, że w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmiany, usunięcia, jak również cofnąć niniejszą zgodę na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie www.slodkiduet.pl
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H

POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE ZALICZKĄ

GOTOWE

Regulamin strony

od.Slodki Duet

Sz., P.

UWAGI:

 1. Wysłanie formularza zamówienia przez klienta nie jest jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji przez Pracownię Słodki Duet.

 2. Możliwość realizacji zamówienia zostanie potwierdzona mailowo przez Pracownię Słodki Duet w ciągu 24 godzin od wpłynięcia formularza zamówienia, na adres e-mail podany w formularzu.

 3. Zamówienie zostanie skierowane do realizacji po zaksięgowaniu zaliczki na koncie Pracowni Słodki Duet. Wysokość zaliczki będzie określona w mailu od Pracowni Słodki Duet i zależna od wielkości zamówienia.

 4. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi trwałego rejestru klientów.

 5. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi profilowania klientów.

 6. Pracownia Słodki Duet nie prowadzi marketingu bezpośredniego własnych produktów ani usług oraz nie wysyła swoim klientom newslettera.

 7. Pracownia Słodki Duet nie przekazuje danych osobowych klientów żadnym osobom trzecim. Wyjątek stanowi FIRMA TERESA SZABLEWSKA BIURO FINANSOWE, z którą Magdalena Opala ma zawartą umowę na wykonywanie usług księgowych. W przypadku tej usługi klienci Pracowni Słodki Duet Magdalena Opala dobrowolnie udzielają zgody na przekazywanie w celu wystawienia Faktury lub Dowodu Wewnętrznego następujących danych osobowych:

  • Imię i Nazwisko,

  • Adres.

8. Magdalena Opala informuje potencjalnych klientów oraz klientów w momencie pierwszego kontaktu z pracownią o zasadach przetwarzania danych osobowych.

 

* Dowóz realizowany jest przez firmę zewnętrzną. Ostateczny koszt transportu zostanie przekazany mailowo wraz z potwierdzeniem  możliwości realizacji zamówienia.